College Hill Reformed Church

Leadership

Elders

Kyle Beckhusen

Elder Elect

kylebeck2@yahoo.com

Hao Lu

Associate Pastor

hlu@rpts.edu

David Dinsmore

Elder Elect

wing@thekeysource.com

Titus Martin

Pastor

titusknox@gmail.com

Herb McCracken

Ruling Elder

mccrackenhp@svsd.net

Jake McCracken

Elder Elect

jakegmccracken@gmail.com

Courtney Miller

Elder Elect

cjmiller80@hotmail.com

Jason Thoman

Jason Thoman

Associate Pastor

thoman4@yahoo.com

Keith Wing

Ruling Elder

wing@thekeysource.com

Cory Veldhuizen

Elder Elect

cjveldhuizen1@gmail.com

Barry York

Ruling Elder

pastoryork@gmail.com

Trevor York

Elder Elect

trevor.york91@gmail.com

Deacons

Gerard Beckhusen

Deacon Elect

beckbiz1@yahoo.com

Craig Dinsmore

Deacon

kb9hcq@sbcglobal.net

Jon Dinsmore

Deacon Elect

jonthebad@gmail.com

Chris Mathews

Deacon Elect

ckmathews@outlook.com

Will Mcchesney

Deacon

wmcchesn68@gmail.com

Gib McCracken

Deacon Elect

gibsonmccracken8@gmail.com

Jeremy Nichols

Deacon Elect

nicholsfamily1@gmail.com

Josh Nye

Deacon

joshnye09@gmail.com

Staff

Lauren Kozak

Lauren Kozak

Secretary

lauren@collegehillreformed.com

About Lauren

molestie ac feugiat sed lectus vestibulum mattis ullamcorper velit sed ullamcorper morbi tincidunt ornare massa eget egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu ultrices vitae auctor eu augue ut lectus arcu bibendum at varius vel pharetra vel turpis nunc eget lorem dolor sed viverra ipsum nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis a cras semper auctor neque vitae tempus quam pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta nibh venenatis cras sed felis eget velit aliquet sagittis id consectetur purus ut faucibus pulvinar elementum integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus nulla at volutpat diam ut venenatis tellus in metus vulputate eu scelerisque felis imperdiet proin fermentum leo vel orci porta non pulvinar neque laoreet suspendisse interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget nullam non nisi est sit amet facilisis magna etiam tempor orci eu lobortis elementum nibh tellus molestie nunc non blandit massa enim nec dui nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et leo duis ut diam quam nulla porttitor massa id neque aliquam vestibulum morbi blandit cursus risus at ultrices mi tempus imperdiet nulla malesuada pellentesque elit eget gravida cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient